SCREW SELF-TAPPING 4.8X28 WOOD RAL6005(250)
€8,88
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 28 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Pārklājums | Cinkots, Krāsots |
| Iespējamais materiāls | Koks |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 250 |
| Papildus informācija | RAL6005 (250-8) |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 502008812 |










Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW SELF-TAPPING 4.8X28 WOOD RAL6005(250)