Product information
| Krāsa | Melna krās. |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Stūrīši |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 5 cm |
| Platums | 1.5 cm |
| Augstums | 5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Barcode | 501898012 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CORNER BRACKETS 50X50X15X2.0 BLACK