Product information
| Magnētiskā galviņa | Nē |
|---|---|
| Vienību skaits iepakojumā | 3 |
| Produkta veids | Skrūvgriežu uzgaļu komplekts |
| Zīmols | Forte Tools |
| Garums | 25 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Veids | PZ2 |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Komplekts | PZ2x25mm uzgaļi |
| Papildus informācija | Materiāls: Tērauds |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| TOP prece | Koka skrūve, universāls Haushalt PZ2, 4 x 70 mm, dzeltena krās., 250 gab. |
| Parastā cena | Skrūve DIN 931 Haushalt, 12 mm x 50 mm, 100 gab. |
| Barcode | 501949541 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREWDRIVER TIP PZ2X25MM 3PCS