Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Savienojumu skaits | 2 |
| Ūdens plūsmas regulators | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Laistīšanas šļūteņu savienotāji |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 45 mm |
| Platums | 45 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Piemērots šļūtenes diametrs | 0.75 " |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Savieno 19mm (0.75") diametra šļūtenes |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Kūdra tomātiem Biolan 55300625, 50 l |
| Parastā cena | Šļūtene ar savienotāju komplektu Fiskars Premium, 1027101, 3/8", 4 gab., zaru sk. 2 |
| Barcode | 501793606 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CONNECTION HOSE YM5818E 3/4 IN