Product information
| Diametrs | 230 mm |
|---|---|
| Biezums | 1.8 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Pastāvīgi, Segments, Turbo |
| Produkta veids | Dimanta diski |
| Zīmols | Haushalt |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Betons, Flīzes, Granīts, Keramika, Klinkera, Marmors, Sarkanie ķieģeļi |
| Piemērots griešanai | Sauss, Slapjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 3 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 6600 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Maksimālais ātrums: 6600 rpm. Komplektā 3 gab. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502205336 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DIAMOND CUTTING DISC 230MM 3 PCS.