DISTRIBUTION CABINET PMD 81X81 SURFACE MOUNTED WHITE
€0,55
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Uzstādīšana | Virsmas |
| Zīmols | Liregus |
| Modelis | PMD |
| Garums | 8 cm |
| Platums | 2.7 cm |
| Augstums | 8 cm |
| Papildus informācija | Aizsardzība: IP20 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502115464 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DISTRIBUTION CABINET PMD 81X81 SURFACE MOUNTED WHITE