Product information
| Garums | 230 cm |
|---|---|
| Biezums | 1.4 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koks |
| Produkta veids | Durvju apmales |
| Zīmols | - |
| Platums | 8 cm |
| Krāsas nosaukums | Priedes krās. |
| Komplekts | 1 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Savienotas priedes koka apmales. |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Barcode | 501727255 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: APLODA 14X80X2300MM PINE