Product information
| Ķēdes garums | 33 cm |
|---|---|
| Ķēdes biezums | 0.15 cm |
| Saišu skaits | 56 |
| Ķēdes posmi | 0.325" |
| Produkta veids | Gatavās zāģu ķēdes |
| Zīmols | Makita |
| Paredzēts modeļiem | dcs460, 501, 4600, 5001, 5030 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500522511 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CHAIN 13/33CM 325 1.5MM 56 TEETH MAKITA