Product information
| Skrūves tips | GK plāksnes |
|---|---|
| Garums | 38 mm |
| Galvas tips | Pusapaļā |
| Pārklājums | Cinkots |
| Diametrs | 5.2 mm |
| Produkta veids | Skrūve |
| Zīmols | Essve |
| Vītnes garums | 3 mm |
| Galvas formas tips | Krustenisks |
| Vienību skaits iepakojumā | 400 |
| Izcelsmes valsts | Zviedrija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501462175 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREWS GIPS SCREW 5.2X38 FZB 400 PCS