Product information
| Garums | 96.2 cm |
|---|---|
| Platums | 49.9 cm |
| Biezums | 0.03 cm |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Grace Baltic |
| Kolekcija | - |
| Modelis | TP10023964 |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 4.80 |
| Sedzamā platība | 4.80 m² |
| Papildus informācija | Līmējama ar līmi, kas paredzēta PVC segumam – 000051310274 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502511605 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: WALL COVERING PVC 23964 TILES 962X499MM