Product information
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Garums | 200 cm |
| Augstums | 4 cm |
| Platums | 4 cm |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Modelis | 111322 |
| Ar vāku | Jā |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501923271 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CABLE CHANNEL 111322 KE 40X40 WHITE