Product information
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Garums | 195 mm |
| Platums | 51 mm |
| Produkta veids | Sijas uzgalis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 20 |
| Papildus informācija | Materiāls: galvanizēts tērauds |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500226926 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BRUSHING SHOE 51X195 ZN