Product information
| Asmens platums | 1.8 cm |
|---|---|
| Produkta veids | Naži |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 21.5 cm |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Papildus informācija | Garums: 215 mm. Asmens platums: 18mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501983893 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: KNIVES WITH BREAKABLE BLADES 18MM SX82