Product information
| Garums | 16 cm |
|---|---|
| Diametrs | 6 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus (TE-C) |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 10 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Japāna |
| Barcode | 500202862 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS SDS+ 6X160MM STANDARD