Product information
| Diametrs | 100 mm |
|---|---|
| Stieples | Ar mazu, Vara |
| Produkta veids | Slīpdiski |
| Zīmols | Falcon |
| Piemēroti rīki | Elektriskajām urbjmašīnām |
| Komplekts | 75 mm slīpēšanas trauks; 100 mm slīpēšanas plate |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Diametrs: 100 / 75 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501754680 |
Copper wire brushes with handles designed for use with power tools to effectively remove rust, paint layers, and cement residues from various surfaces. The set includes two different brushes in disc and round shapes. Disc brush diameter: 10cm. Round brush diameter: 7.5cm.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BRUSHES SET 2PCS 600020-9009