BASEBOARD CONNECTION. 2 G. PACKAGE LIGHT OAK
€0,59
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 1.2 cm |
|---|---|
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Balta krās., Brūna krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Grīdlīstes savienotājs |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 2.4 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Krāsas nosaukums | Balts krās., Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502215823 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BASEBOARD CONNECTION. 2 G. PACKAGE LIGHT OAK