Product information
| Garums | 10.5 cm |
|---|---|
| Platums | 8 cm |
| Augstums | 4.5 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Okko |
| Materiāls | Plastmasa |
| Kolonnu skaits | 1 |
| Atvilktņu skaits | 10 |
| Ar rokturi | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: Melns. Kolonnu skaits: 1. Atvilktņu skaits: 10 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501750398 |
A set of boxes measuring 8x10.5x4.5 cm to store all your essentials. The set includes 10 boxes.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BOX SET FOR SMALL ITEMS 10 PCS(360)