Product information
| Garums | 300 mm |
|---|---|
| Platums | 135 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Zīmols | Rubi |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 36 mēn |
| Barcode | 502125951 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BASIC WITH RUBINET PUMP