Product information
| Rīka veids | Rīks netīrumu savākšanai |
|---|---|
| Garums | 875 mm |
| Darba platums | 12.5 cm |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Produkta veids | Atkritumu satvērēji |
| Zīmols | Fiskars |
| Augstums | 5 mm |
| Svars | 0.45 kg |
| Krāsa | Melna krās. |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502348836 |
The waste collector will be an excellent helper in cleaning up the area, as it allows you to lift items from the ground without bending down. The special rubber suction cups at the ends of the collector ensure more effective operation. Made of steel with an ergonomic plastic handle. Length: 87cm. Weight: 400g.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FISKARS SOLID COLLECTOR