Product information
| Garums | 1270 mm |
|---|---|
| Sānu restes skaits | 4 |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Zīmols | Fiskars |
| Produkta veids | Dakšas |
| Izmantot dakšu | Komposts |
| Modelis | Solid |
| Svars | 1.7 kg |
| Darba platums | 22.5 cm |
| Krāsa | Oranža krās. |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502603725 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FORK COMPOST SOLID 1070674