Product information
| Garums | 3 m |
|---|---|
| Lentas materiāls | Tērauds |
| Precizitātes klase | 2 |
| Klasificēts | Centimetri, Metri, Milimetri |
| Ar fiksatoriem | Jā |
| Produkta veids | Ruletes |
| Zīmols | Bahco |
| Lentas platums | 16 mm |
| Mērogs | 1 mm |
| Ar rokturi | Nē |
| Magnētiskais gals | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500232030 |
BAHCO MTG-3-16, 3 M
- Blade width 16 mm, 19 mm, and 25 mm
- Class II accuracy
- E products have both metric and imperial scales
- Easy-to-read blade
- Positive locking button
- Safety belt attachment
- Ergonomically designed plastic housing that fits comfortably in the hand
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BAHCO MTG 3MX16MM TAPE MEASURE