Product information
| Garums | 2 m |
|---|---|
| Lentas materiāls | Koks |
| Precizitātes klase | 3 |
| Klasificēts | Centimetri, Milimetri |
| Ar fiksatoriem | Nē |
| Produkta veids | Lineāli |
| Zīmols | Stabila |
| Lentas platums | 17 mm |
| Mērogs | 1 mm |
| Ar rokturi | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Koks. Garums: 2 m |
| Barcode | 502042947 |
RULER STABILA 01128&STAB, 2 M
White/yellow foldable ruler 2 m from Stabila is a wooden foldable ruler made of maple wood with a white/yellow double-sided scale with red numbers. Thanks to the built-in steel springs and rivets, it provides an excellent combination of stability and flexibility.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: METRAMĒRS 617 SERIES WOOD 2M