Product information
| Svars | 2.3 kg |
|---|---|
| Jauda | 720 W |
| Apgriezieni / minūtē | 0 - 4800 rpm |
| Sitieni minūtē | 0 - 4800 |
| Trieciena enerģija | 2 J |
| Produkta veids | Perforatori |
| Zīmols | Bosch |
| Patronu tips | Sds-plus |
| Maksimālais urbšanas diametrs betonā | 22 mm |
| Urbjmašīna ar trieciena funkciju | Jā |
| Urbjmašīna bez trieciena funkcijas | Jā |
| Griešanās funkcija | Jā |
| Soma komplektā | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst: kaste, rotācijas āmurs, sānu rokturis un urbšanas dziļuma ierobežotājs. |
| 0 € uz pakomātu | Akumulatora perforators Bosch GBH 18V-18 Solo, 18 V |
| Barcode | 502273254 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HAMMER DRILL GBH 2-21 720W 2.0J BOSCH