Product information
| Instrumentam | Universāls |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 4000 mAh |
| Produkta veids | Akumulatori |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | BA-1840C |
| Svars | 0.75 kg |
| Uzlādes līmeņa indikators | Jā |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502323582 |
Akumulators GRUNDER BA-1840C, 18 V, 4 Ah
GRUNDER viena akumulatora tehnoloģija ļauj izmantot vienu un to pašu akumulatoru ar dažādiem GRUNDER instrumentiem un paveikt vairāk.
- Ātri uzlādējams, jaudīgs litija jonu 4 Ah akumulators.
- LED indikators parāda akumulatora uzlādes līmeni.
- Akumulatoriem ir 24 mēnešu garantija.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AKUMULATORS BA-1840C 18V 4AH