Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Jauda | 680 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 85 mm |
| Kustību skaits minūtē | 3200 |
| Regulējams kustības ātrums | Jā |
| Produkta veids | Finierzāģis |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 4531GA |
| Svars | 2.1 kg |
| Zāģa darbplūsma | 23 mm |
| Maksimālais zāģējamā tērauda biezums | 9 mm |
| Maksimālais zāģējamā alumīnija biezums | 16 mm |
| Svārsta kustības | Jā |
| Pakāpju skaits kustības augstumā | 4 |
| Soma komplektā | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Papildus informācija | Ar 180° LED apgaismojumu. Ar koferi |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502205354 |
Jaudīgs un daudzpusīgs figūrzāģis ar unikālu “180° LED” gaismas avotu
SKIL 4531 figūrzāģis ir ārkārtīgi daudzpusīgs. Tas ļauj veidot gan liektus, gan arī taisnus zāģējumus daudzos materiālos. Šis jaudīgais 680 W figūrzāģis ir apgādāts ar unikālu “180° LED” gaismas avotu. Tas nevainojami un bez ēnām apgaismo zāģējuma trasi ar platu gaismas kūli! Materiālu izvēles pārslēdzējam ir četri iestatījumi, kas ļauj izvēlēties pemērotu iestatījumu ikvienam darbam. Zāģēšanas ātruma priekšizvēle ļauj izvēlēties piemērotu zāģēšanas ātrumu, kas dod iespēju panākt optimālus rezultātus. Stiprināšanas sistēma ar fiksatoru “Clic” ļauj viegli nomainīt zāģa asmeņus, nelietojot palīgrīkus. Starp citām parocīgām īpašībām jāmin putekļu aizpūšanas funkcija, kas ļauj panākt labu zāģējuma trases pārskatāmību, kā arī liela izmēra slēdzis ar fiksēšanas taustiņu, kas ļauj ilgstoši strādāt ar instrumentu. Pamatne ar bez atslēgas regulējamu nolieci ļauj veidot slīpos zāģējumus ar leņķi līdz 45°. Lai uzturētu tīrību darba vietā, iebūvēts savienotājs vakuumsūcēja pievienošanai ļauj pievienot instrumentam vairumu standarta izmēra vakuumsūcēju. Bet ergonomiskā uzbūve un rokturis ar mīkstu pārklājumu nodrošina papildu darba komfortu. SKIL instruments 4531 GA tiek piegādāts izturīgā pārnešanas koferī kopā ar 7 zāģa asmeņiem un adapteri vakuumsūcēja pievienošanai.
Tehniskie dati
- Patērējamā jauda: 680 W
- Orbitālās iedarbes iestatījumi: 4
- Zāģēšanas dziļums alumīnijā: 16 mm
- Zāģēšanas dziļums kokā: 85 mm
- Asmens kustību biežums: 800-3200 1/min.
- Darbinstrumenta kustības garums: 23 mm
- Svars: 2.1 kg
- Spriegums/frekvence (uzlādes ierīcei): 220-240 V / 50-60 Hz
Īpašības
- Rokturis ar mīkstu pārklājumu atvieglo turēšanu un ļauj ērti strādāt ar instrumentu
- Komplektā ietilpst adapteris, kas vajadzības gadījumā ļauj pievienot vakuumsūcēju
- Ērts liela izmēra slēdzis ar fiksēšanas taustiņu ļauj ilgstoši strādāt ar instrumentu
- Balstplāksnes nolieces leņķis ir bez palīgrīkiem regulējams pa kreisi un pa labi, ļaujot veidot precīzus slīpos zāģējumus 45° leņķī
- Unikāls “180° LED” gaismas avots nodrošina nevainojamu zāģējuma trases apgaismojumu bez ēnām
- Slēdzis putekļu aizpūšanai, kas ļauj panākt labu zāģējuma trases pārskatāmību
- Stiprināšanas sistēma ar fiksatoru “Clic” ļauj ātri un viegli nomainīt zāģa asmeni, nelietojot palīgrīkus
- Zāģēšanas ātruma priekšizvēle dod iespēju ar augstu precizitāti veidot zāģējumus visdažādākajos materiālos
- Materiālu izvēles pārslēdzējam ir četri iestatījumi, kas ļauj izvēlēties piemērotu iestatījumu ikvienam darbam
Trokšņa un vibrācijas līmenis
- Skaņas spiediena līmenis: 82 dB(A)
- Skaņas jaudas līmenis: 93 dB(A)
- Standarta izkliede: 5 dB(A)
- Vibrācijas līmenis (zāģējot metālu): 5,6 m/s²
- Vibrācijas līmenis (zāģējot metālu): 5.6
- Vibrācijas līmenis (zāģējot koku): 5,5 m/s²
- Vibrācijas līmenis (zāģējot koku): 5.5
- Izkliede (K): 1,5 m/s²
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ELEKT.FIGŪRZĀĢIS 4531GA 680W LED