Информация о товаре
| Savietojamie ražotāji | Universāls |
|---|---|
| Instrumentam | Universāls |
| Zīmols | Haushalt |
| Produkta veids | Birste |
| Garums | 5 mm |
| Platums | 8 mm |
| Augstums | 17.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Papildus informācija | Pielietojums: Universāls. Daudzums: 2 gab. Izmērs: 8 x 17.5 x 5 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501999633 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ОГЛЯД 30-06-028-А