Информация о товаре
| Garums | 21.5 cm |
|---|---|
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Asmeņu tips | Gultnis |
| Rīku pielietojums | Zaļie zari |
| Maksimālais griešanas biezums | 15 mm |
| Produkta veids | Potēšanas škēres |
| Zīmols | - |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Asmeņu bloķēšana | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Maksimālais griešanas biezums: 15 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502225542 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: Ножницы для обрезки GT1901