Информация о товаре
| Tapu tips | Abpusējās |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 80 mm |
| Diametrs | 8 mm |
| Produkta veids | Kniedes |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | M8 x 80 mm |
| Ar slēdzi | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 6 |
| Штрихкод | 502070977 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: TAPSKRŪVE M8X80 ZN 6GAB