Информация о товаре
| Segmentu garums | 29.1 cm |
|---|---|
| Segmenta platums | 26.5 cm |
| Mozaīkas veids | Keramikas |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Tubadzin |
| Kolekcija | Dover |
| Modelis | Graphite |
| Biezums | 1.1 cm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.62 |
| Flīžu virsma | Matēts |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502173641 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: МОЗАИКА DOVER GRAPHITE 29.1X26.5 (8)