Информация о товаре
| Savienojuma diametrs | 3 μm |
|---|---|
| Taimera tips | Elektronisks |
| Produkta veids | Laistīšanas taimeri |
| Zīmols | Fiskars |
| Garums | 65 mm |
| Platums | 90 mm |
| Augstums | 120 mm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Baterijas | AA |
| Baterijas iekļautas | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Platums: 90 mm. Garums: 65 mm. Augstums: 120 mm. Svars: 380 g |
| Штрихкод | 502135539 |
LAISTĪŠANAS TAIMERIS FISKARS 1054791
- Viegli savienojams - iebūvētais krāna savienojums ietver 3 krāna vītņu izmērus.
- Viegli programmējams laistīšanas sākuma un beigu laiks
- Aizsardzība - pārtrauc laistīšanu zema akumulatora uzlādes līmeņa gadījumā
- Tūlītējas laistīšanas poga
- Darbojas ar parastām 2xAA baterijām (nav iekļautas komplektā)
- Universāls stiprinājums, der ar citu zīmolu ierīcēm
Fiskars taimeri ir visefektīvākais laika un ūdens taupīšanas rīks jūsu zālienam un dārzam. Vienkārši uzstādāms un viegli lietojams, taimeris automātiski ieslēdz un izslēdz ūdeni atbilstoši jūsu grafikam. Taimeriem ir lieli, viegli salasāmi LCD displeji, kas ļauj viegli programmēt. Visi Fiskars laistīšanas produkti ir universāli saderīgi ar citu zīmolu laistīšanas produktiem.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: TAIMERIS CF 1 IZEJA 1054791