Информация о товаре
| Augstums | 64 cm |
|---|---|
| Platums | 17.2 cm |
| Kāpņu tips | Vienpusējās mājsaimniecības trepes |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Curver |
| Modelis | 155160 |
| Svars | 3.12 kg |
| Garums | 48.6 cm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Pakāpju skaits | 2 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Izmērs: 48.6 x 17.2 x 63 cm |
| Штрихкод | 500340052 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЛУчшие ИНТЕРЬЕРНЫЕ ЛЕСТНИЦЫ CURVER 155160