Информация о товаре
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās., Brūna krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP30 |
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
| Zīmols | Pawbol |
| Modelis | OL.10005 |
| Garums | 19.5 cm |
| Platums | 15.3 cm |
| Augstums | 7 cm |
| Komplekts | Vāks un skrūves |
| Штрихкод | 502119639 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КОРЗИНА SAD.OL.10005POTINK196X152X70(3-12)