Информация о товаре
| Aeratora tips | Elektriskais |
|---|---|
| Jauda | 1300 W |
| Darbības dziļums | -12 - 10 mm |
| Savākšanas maisa tilpums | 40 l |
| Regulējamo pozīciju skaits | 5 |
| Produkta veids | Aeratori |
| Zīmols | Grunder |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās., Pelēka krās. |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Svars | 11 kg |
| Darbības platums | 320 mm |
| Savākšanas maiss | Jā |
| Sūnu grābekļa vārpstas | Jā |
| Skarifikācijas vārpsta | Jā |
| Pļaujmašīnas asmeņu skaits | 18 |
| Regulējams augstums | Jā |
| Centrālā augstuma regulēšana | Jā |
| Darbības plūsmas tips | Stumjams |
| Spriegums | 230 V |
| Dzinēja ātrums | 3600 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502585553 |
АЭРАТОР GRUNDER 31007-01, 1300 W
Если ваш газон страдает от мха, недостатка света и воздуха, пришло время аэрации зеленого газона.
С аэратором GRUNDER WR6006-1600Q вы можете помочь вашему газону восстановиться и эффективно избавиться от мха.
С аэратированной почвой биологические процессы происходят быстрее, растения лучше усваивают питательные вещества, и трава становится гуще и здоровее.
С аэратором GRUNDER WR6006-1600Q вы можете помочь вашему газону восстановиться и эффективно избавиться от мха.
С аэратированной почвой биологические процессы происходят быстрее, растения лучше усваивают питательные вещества, и трава становится гуще и здоровее.
- Мощный (1300 W) и прочный аэратор с большим (40 литров) ведром для сбора мха.
- Глубина работы аэратора составляет 12 мм.
- Высота регулируется в 5 позициях.
- Легкий, маневренный и с складной ручкой для удобной транспортировки и хранения.
- У устройства 36 месяцев гарантии. Гарантия для юридических лиц - 12 месяцев.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АЭРАТОРЫ И SKARIF.EL.GRUNDER 1300W 32CM