Информация о товаре
| Diametrs | 170 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 20 mm |
| Zobu skaits | 24 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 9000 rpm |
| Produkta veids | Zāģripas |
| Zīmols | Haushalt |
| Biezums | 1.4 mm |
| Zobu forma | ATB |
| Zobu leņķis | 18 ° |
| Sadaļas platums | 2.4 mm |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Ar gredzenu | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502205247 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ZĀĢRIPA KOKAM 170X20X24