Информация о товаре
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 200 cm |
| Platums | 70 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Modelis | LEGO |
| Krāsas nosaukums | Cementa krās. |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Koka masīvs | Nē |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Komplekts | Komplektā nav eņģu, slēdzeņu, rokturu, sagatavotu eņģu atveru. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Durvju rāmis, aplodas, paplašinājumi jāiegādājas atsevišķi: Standarta rāmis 000101138403, aploda 000101138405, paplašinājums 000101138407, regulējams rāmis 000101138409. Var izvēlēties standarta vai regulējamus rāmjus. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Штрихкод | 502685780 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: VĒRTNE LEGO 01.1 G CEMENTS 700X2000