Информация о товаре
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 205.5 cm |
| Platums | 72.5 cm |
| Biezums | 7 cm |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Produkta veids | Durvis |
| Zīmols | Brodoor |
| Kolekcija | Karmena |
| Modelis | Primer |
| Krāsa | Balta krās. |
| Rāmja materiāls | Kokskaidu plāksnes (MDP) |
| Virsmas materiāls | PVC |
| Vērtnes virsma | Profilēts |
| Komplekts | Vērtne, kārba, divas tauriņveida eņģes, slēdzene 2014 |
| Iekļauts durvju rāmis | Jā |
| Papildus informācija | Durvju vērtne 35mm biezumā ražota no MDF līstu karkasa, kartona šūnas pildījuma un 3mm biezām, profilētām, ar koka tekstūras imitāciju HDF plātnēm. Kārba 30x75mm no MDF. Komplekta apdare - gruntēts. |
| Штрихкод | 502556874 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: VĒRTNE KARMENA GRUNTS+KOKA KĀRBA 70