Информация о товаре
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203.5 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Modelis | EUBE |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000101062254, 000101062256, 000101062265, 000101062268 |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Regulējamie rāmji tiek pārdoti atsevišķi: vertikālais 100-140 MM 000101062254,vertikālais 140-180 MM 000101062256,horizontālais 100-140 MM 000101062265,horizontālais 140-180 MM 000101062268...... |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502575574 |
- Domoletti pelēkā ozola koka imitācijas lamināta durvis ar stikla elementiem piedāvā Jums stabilu un stilīgu risinājumu interjeram.
- Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernās, gan klasiskās.
- To konstrukcija ir rāmveida, izceļas ar izturību un ilgtspēju. Durvju platums var tikt pielāgots atbilstoši Jūsu vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni – tas nodrošina papildu drošību un privātumu Jūsu telpām.
- Šīs durvis ar stikla elementiem ir lieliska izvēle, lai piešķirtu Jūsu telpām ekskluzivitāti, eleganci un funkcionalitāti. Ar šīm kvalitatīvajām durvīm Jūs piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu ilgmūžību.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: VĒRTNE EUBE PEL.OZ 844X2035 LAB. 3 EŅĢES