Информация о товаре
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203.5 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Vienna |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Wotan ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aploda un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divu veidu aplodām atkarībā no regulējamā aplodas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikāla aploda 10-14 cm 000040212038, Vertikāla 14-18 cm 000040212040, Horizontāla 10-14 cm 000040212046, Horizontāla 14-18 cm 000040212047. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502416910 |
- Wotan ozolkoka lamināta durvis Domoletti VIENNA piedāvā Jums stabilu risinājumu interjeram.
- Ozolkoka koka raksts, siltas krāsas - nekad neiziet no modes. Šīs durvis piešķirs telpām mājīgumu, dabiskumu.
- To konstrukcija ir rāmveida, izceļas ar izturību un ilgtspēju. Durvju platumu var pielāgot atbilstoši vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni - tas nodrošina papildu drošību un privātumu Jūsu telpām.
- Šīs izteiksmīgās durvis ir lieliska izvēle, lai piešķirtu telpām ekskluzivitāti, individualitāti.
- Ar kvalitatīvām Domoletti VIENNA durvīm Jūs piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un mājīgumu ar garantētu izturību.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: VĒRTNE DOMOLETTI VIENNA WOT OZ 844X2035K