Информация о товаре
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Loretto |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Norvēģu ozola krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Pildījuma materiāls | Kartons |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aplods un rokturi jāpirk atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no diviem aplodām atkarībā no regulējamā aplodas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm.Saistītās preces: Vertikāls aplods 10-14 cm 000040211984,Vertikāls 14-18 cm 000040211986,Horizontāls 10-14 cm 000040211992,Horizontāls aplods 14-18 cm 000040211993.. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502416902 |
- Lamināta durvis ar norvēģu ozolkoka rakstu Domoletti LORETTO ar stikla elementiem piedāvā Jums cietu un eleganti risinājumu interjeram.
- Šīs durvis lieliski izskatās telpās ar dažādiem stiliem, gan modernās, gan klasiskās.
- Tās ir rāmja konstrukcijas, izturīgas un izturīgas. Durvju platums var tikt pielāgots atbilstoši vajadzībai, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni - tas nodrošina papildu drošību un privātumu Jūsu telpām.
- Šīs izteiksmīgās durvis ar stikla ieliktni ir lieliska izvēle, lai piešķirtu Jūsu telpām ekskluzivitāti, eleganci un funkcionalitāti.
- Ar kvalitatīvajām Domoletti LORETTO durvīm Jūs piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un mājīgumu ar garantētu ilgmūžību.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: VĒRTNE DOMOLETTI LORETTO NOROZ 844X2035K