Информация о товаре
| Garums | 209.5 cm |
|---|---|
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Vertikālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Platums | 14 - 18 cm |
| Krāsas nosaukums | Norvēģu ozola krās. |
| Komplekts | 2 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | REGULĒJAMA DURVJU APĻODE 14-18CM VERTIKĀLA NORVĒĢIJAS OZOLA KREISĀ 3 EŅĢES |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502416932 |
- Rāmis ir izgatavots no 22 mm MDF plātnes.
- Rāmja platumu var regulēt diapazonā no 40 mm.
- Komplektā: divi vertikāli rāmji; starpposms; 3 eņģes.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 140-180 NOROZ K