Информация о товаре
| Garums | 209.5 cm |
|---|---|
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Vertikālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Platums | 14 - 18 cm |
| Krāsas nosaukums | Antracīta ozola krās. |
| Komplekts | 2 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | 14-18 CM VERTIKĀLAIS ANTRACĪTA OZOLKOKA LABĀS PUSES 3 PĀRI. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502416981 |
- Aploda izgatavota no 22 mm MDF plātnes.
- Aplodas platumu var regulēt 40 mm diapazonā.
- Komplektā: divas vertikālas aplodas; starplika; 3 eņģes.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 140-180 ANTROZ L