Информация о товаре
| Garums | 209.5 cm |
|---|---|
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Vertikālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Platums | 10 - 14 cm |
| Krāsas nosaukums | Antracīta ozola krās. |
| Komplekts | Rāmis regulējams 10-14 cm, vertikāls antracīta ozols kreisais, 3 eņģes |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502416978 |
Uzlabojiet savu interjeru ar Domoletti vertikālo durvju rāmi, kas izstrādāts, lai jūsu telpai piešķirtu modernu izsmalcinātību. Izgatavots no izturīgas vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes (MDF) un apdarināts ar iespaidīgu antracīta ozola krāsu, šis durvju rāmis piedāvā gan stilu, gan stabilitāti.
Galvenās iezīmes:
- Izmēri: 209,5 cm garumā un 1 cm biezumā, ar regulējamu platumu no 10 līdz 14 cm, nodrošinot daudzpusīgu piemērotību dažādiem sienu biezumiem.
- Materiāls: Izgatavots no robusta MDF, nodrošinot gludu un viendabīgu virsmu elegantai antracīta ozola apdarei.
- Kreisās puses orientācija: Īpaši izstrādāts kreisajām durvīm, nodrošinot pareizu funkcionalitāti un izlīdzināšanu.
- Komplekts: Katrā iepakojumā ir divas vertikālas durvju rāmja daļas, blīvējuma blīve un trīs eņģes, nodrošinot būtiskus komponentus uzstādīšanai.
Antracīta ozola apdarei, kā redzams produkta attēlos, ir smalka koka graudu tekstūra, kas piešķir dziļumu un raksturu. Tās dziļais, tumšais tonis papildina dažādus mūsdienīgus un industriāla stila interjera dizainus. Šis pielāgojamais durvju rāmis ir lieliska izvēle jaunam būvniecības projektam vai mājas renovācijai, iespējams, guļamistabā vai birojā, kur vēlama glīta un precīzi noteikta ieeja.
Domoletti durvju rāmis, kas lepni ražots Polijā, ir praktisks un stilīgs komponents jūsu mājas uzlabošanas vajadzībām.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 100-140 ANTROZ K