Информация о товаре
| Garums | 230 mm |
|---|---|
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Rullīša materiāls | Poliakrils |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Okko |
| Auduma biezums | 15 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 48 mm |
| Roktura diametrs | 8 mm |
| Krāsojama virsma | Fasāde, Gluds, Rupja, Vidēja |
| Krāsas tips | Universāls |
| Auduma sastāvs | Poliakrils |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501829498 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: VELTNIS PA BEZ ROKTURA RV-004 ZAĻŠ 23CM