Информация о товаре
| Garums | 31.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 10 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus (TE-C) |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 25 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 250 mm. Montāžas veids: SDS Plus (TE-C) |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| 0 € uz pakomātu | Betona urbis Makita E-14928, betons, sds plus (te-c), 6 mm x 16.5 cm |
| Штрихкод | 500556624 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: URBIS SDS PLUS S4 10,0X310,0MM, 1ШТ.