Информация о товаре
| Garums | 11.7 cm |
|---|---|
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 7.5 cm |
| Urbja tips | HSS-R |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 75 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501909536 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: URBIS METĀLAM POINTTEQ 8X75X117MM,1ГПК.