Информация о товаре
| Garums | 9.3 cm |
|---|---|
| Diametrs | 6 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Nerūsējošais tērauds |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Forte Tools |
| Darbības zonas garums | 5.7 cm |
| Urbja tips | HSS-Co |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Tā kā sakausējuma sastāvā ir 5 % kobalta, tērauda urbji ar kobaltu urbj ātrāk un kalpo ilgāk. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501895542 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: URBIS METALAM 6X57/93MM KOBALT 21235