Информация о товаре
| Garums | 8.6 cm |
|---|---|
| Diametrs | 5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Nerūsējošais tērauds, Tērauds, Čuguns |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Kolekcija | Metal Drill Bit |
| Modelis | D-17360 |
| Darbības zonas garums | 5.2 cm |
| Urbja tips | HSS-Co |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Betona urbis Makita E-14928, betons, sds plus (te-c), 6 mm x 16.5 cm |
| Parastā cena | Urbju komplekts Makita E-14249, betons, sds plus (te-c), 5 mm x 16 cm |
| Штрихкод | 500870663 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: URBIS METAL HSS-CO 5X86MM D-17360