Информация о товаре
| Maksimālais griezes moments, Nm | 50 |
|---|---|
| Akumulatoru skaits komplektā | 2 |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Produkta veids | Akumulatora skrūvgrieži-urbjmašīnas |
| Zīmols | Bosch Professional |
| Modelis | GSR-185-LI |
| Svars | 1.8 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-1900, 0-500 |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Stobra diametrs | 13 mm |
| Griezes momenta soļu skaits | 21 |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 35 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Nē |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 2 Ah |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Uzlādes līmeņa indikators | Jā |
| Soma komplektā | Jā |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Malāzija |
| Штрихкод | 502714842 |
GSR 185-LI Professional
Bezatslēgas urbjmašīna/skrūvgriezis
- Viegla vadāmība un darbība, pateicoties kompaktajam dizainam
- Augstas efektivitātes bezsuku motors pagarina darba stundas un instrumenta kalpošanas laiku
- Maksimāla veiktspēja un efektivitāte ar darba ātrumu līdz 1900 apgr./min.
- Nākamā līmeņa kompaktums ar spēcīgu veiktspēju un bezsuku motoru
- Optimāls skrūvēšanai kokā vai urbšanai kokā un metālā šaurās vietās
Šis instruments nodrošina izcilus rezultātus, skrūvējot kokā līdz 10 mm vai urbjot kokā līdz 35 mm un metālā līdz 10 mm dziļumā. Tas ir ideāli piemērots amatniekiem un meistariem, kuri strādā šaurās telpās un kam nepieciešama pilna jauda.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: URBIS AKUMULATORA GSR 185-LI 18V 2X2.0AH