Информация о товаре
| Svars | 2.7 kg |
|---|---|
| Darba platums | 26 cm |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Vārpstas tips | Taisns, divdaļīgs |
| Roktura veids | Papildus rokturi |
| Produkta veids | Trimmeri |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | UniGrassCut 18-260 |
| Pļaušanas veids | Diski |
| Krāsa | Melna krās., Zaļa krās. |
| Akumulatora tips | Li-Ion |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Akumulatora kapacitāte | 2 Ah |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Uzlādes laiks | 90 min |
| Trokšņa līmenis | 87 dB |
| Ar drošības jostu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Штрихкод | 502367451 |
AKUMULATORA ZĀLES TRIMMERIS BOSCH UNIGRASSCUT 18-260
Jūsu rokās atkal ir ielikts dārzkopības prieks
Būdams paredzēts bezpiepūles mauriņa kopšanai, UniversalGrassCut 18 piedāvā ergonomisku V veida rokturi ar teleskopisku augstuma regulēšanas iespēju, lai ar to varētu ērti rīkoties, saglabājot dabisku pozu. Funkcija IntelliFEED automātiski padod uztīto griezējauklu, likvidējot nepieciešamību trimeri apturēt, liekties vai atsist pret zemi. Daudzveidīgā galviņa rotē, reaģējot uz kājas pedāļa pogu un roktura pagriešanu, viegli pārslēdzoties no apcirpšanas uz apmalošanu. Tā augu aizsardzības funkcija saudzīgi aizsedz puķes, strādājot ap puķu dobēm. Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru trimeris spēj apcirpt astoņu tenisa kortu apmales vienā piegājienā.
Paveic jebkuru uzdevumu.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: TRIMERIS UNIVERSALGRASSCUT 18V-26 2AH