Информация о товаре
| Svars | 2.1 kg |
|---|---|
| Darba platums | 23 cm |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Vārpstas tips | Taisns |
| Roktura veids | Cilpa |
| Produkta veids | Trimmeri |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | EasyGrassCut 18-230 |
| Pļaušanas veids | Aukla |
| Krāsa | Melna krās., Zaļa krās. |
| Akumulatora tips | Li-Ion |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 1 |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Akumulatoru skaits komplektā | 1 |
| Akumulatora kapacitāte | 2 Ah |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Uzlādes laiks | 120 min |
| Darbības laiks ar pilnu uzlādi, līdz | 20 min |
| Trokšņa līmenis | 74 dB |
| Ar drošības jostu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Штрихкод | 502367454 |
Ideāla izvēle ātrai un vieglai apcirpšanai ar bezvadu kustību brīvību
Izbaudiet ērtu un parocīgu zāliena apcirpšanu ar akumulatora zāliena trimeri EasyGrassCut 18-230. Tas ir labi līdzsvarots un viegls un nodrošina vieglu lietošanu un bezvadu kustību brīvību. Tā vieglā apmalošanas funkcija augšējā rokturī atvieglo pārslēgšanos no apcirpšanas un apmalošanu, tikai piespiežot pogu un pagriežot instrumentu apmalošanai. Instrumenta pusautomātiskā griezējauklas spole padod auklu ik reizi, kad tiek atbrīvota mēlīte. Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru trimeris spēj apcirpt līdz pat sešu tenisa kortu apmales vienā piegājienā.
Paveic jebkuru uzdevumu.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: TRIMERIS EASYGRASSCUT 18V-230 2AH BOSCH